YHTEYSTIEDOT

Toimistomme avoinna arkisin klo 9.00 - 15.45 kesäkuukausina suljemme perjantaisin klo 15.00. 

Osoite on Hallituskatu 13 B, 45100 Kouvola.

(kartta avautuu uudessa ikkunassa)

Asiakaspalvelun sähköposti on asiakaspalvelu@ikolmio.fi ja puhelinnumero 020 730 3320.

Sähköpostilla voi ilmoittaa myös:

Laskut@ikolmio.fi

Lukemat@ikolmio.fi

Vastaukset@ikolmio.fi vastaaminen eri kyselyihin.

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@ikolmio.fi 

 

ISÄNNÖITSIJÄT

  Paula Ahlroth, paula.ahlroth@ikolmio.fi , 044 7799 924

  Riku Käki, riku.kaki@ikolmio.fi , 044 5592 707

  Janne Mikkola, janne.mikkola@ikolmio.fi , 0400 767 247

  Juha Pihlajasalo, juha.pihlajasalo@ikolmio.fi , 044 5536 580

  Vesa Tamminen, vesa.tamminen@ikolmio.fi , 0500 806 723

  Risto Pöysä, risto.poysa@ikolmio.fi , 040 7333 928

puhelun hinta 10,00 snt/puhelu + 16,69 snt/min (1.6.2018 operaattorin tieto)